Srdcař
Výroba papíru má ve Štětí dlouholetou tradici. Papírna však není uzavřený svět a vše, co děláme, má vliv také na naše okolí, především pak na komunitu Štětska. Lidé, kteří v Mondi pracují, vytváří nejen kulturu naší společnosti, ale mohou také výrazně pomoci tomu, aby se v našem regionu žilo dobře. V Mondi nevyrábíme pouze papír – v Mondi tvoříme hodnoty, které šíříme do světa kolem nás. Jednou z těchto hodnot je i ochota dobrovolně pomáhat na místech, kde je třeba, ať už mluvíme o ochraně životního prostředí, podpoře vzdělávání, sportu, kultuře nebo ochraně zdraví a prevenci.

Pojďme věnovat trochu svého času k vytváření místa, kde nás bude bavit pracovat i žít.

Vyberte si kategorie, které jsou vašemu srdci nejbližší a věnujte dobrovolné práci pro své okolí přesně tolik hodin v roce, kolik chcete. Nezapomeňte pak z každé činnosti pořídit kvalitní foto, které pak, prosím, zašlete na email: michala.proskova@mondigroup.com. Ke každé kategorii budeme následně zveřejňovat akce/žádosti o pomoc a vy se sami rozhodnete, kdy, do čeho a v jakém rozsahu své dobrovolnické úsilí věnujete. Zároveň budeme mít přehled o tom, koho můžeme oslovit s prosbou o pomoc při organizaci akcí Mondi pro komunitu v jednotlivých oblastech (environmentální dny, exkurze, MADD, aj.)

Velmi si vážím pomoci každého z vás, papíráků-srdcařů-patriotů.

Michala Prošková
Manažer pro komunikaci a CSR

Oblasti projektů:

Výroba papíru

Výroba papíru
(představení veřejnosti a podpora vzdělávání)

 1. Průvodce pro exkurze
 2. Průvodce pro rodiny
 3. Odborné přednášky
 4. Podpora praxe pro studenty VOŠ obalové techny a SŠ ve Štětí
 5. Stanoviště na MADD
Sport a volný čas

Sport a volný čas
 

 1. Pravidelné sportovní aktivity
 2. Zápasy a turnaje
 3. Podpora školního sportu
 4. Přednášky
 5. Stanoviště na MADD
Péče o zdraví a sociální služby

Péče o zdraví a sociální služby

 1. Přednášky
 2. Testování kondice
 3. Pomoc v ústavech sociální péče
 4. Stanoviště na MADD
Životní prostředí

Životní prostředí
 

 1. Environmentální aktivity
 2. Odborné přednášky
 3. Stanoviště na MADD

Registrace:

 

Pro registrace je nutné se přihlásit do klubových stránek

ZDE

Celkový počet darovaných hodin:

3099
Den pro neziskovku

Zúčastněte se prvního ročníku „Dne pro neziskovku“ v rámci dobrovolnického programu a pomáhejte těm, kteří to nejvíce potřebují.

Jak to funguje?

Na dobrovolnické aktivity můžete využít libovolné 2 dny kdykoli v průběhu celého roku, které budou plně hrazeny dle vaší mzdy. Výběr veřejně prospěšné organizace je na vás, nebo máte možnost využít naše doporučení. Charitativní den můžete pojmout také jako teambuilding a zapojit své kolegyně a kolegy. Čím více pomoci, tím více radosti.

Jaké činnosti jsou třeba?

Kromě pomocných manuálních prací ocení organizace také odbornou výpomoc. Uplatnit tedy můžete i vaše znalosti a zkušenosti z praxe. Rovněž je vítáno vytvoření sportovního či kulturního programu pro děti či důchodce.

Jak se přihlásit?

Registrujte se zde

Pro více informací neváhejte kontaktovat Markétu Bašusovou na e-mailu marketa.basusova@mondigroup.com či telefonu 739 540 749.

Registrace:


Celkový počet hodin odpracovaných v rámci projektu "Den pro neziskovku":

123